Hakkımızda

Hakkımızda

En uygun fiyatlar ile yüksek kaliteli hizmet" sözünü benimseyerek 28-02-2007 tarihinde açılmış olan firmamızda başlıca amacımız Müşteri Memnuniyetidir. Kar Marjımızdan kısarak en uygun fiyatlar ile müşterilerimizi yüksek kaliteli hizmet ile tanıştırıyoruz ve bunu yaparken kesinlikle hizmet kalitemizden ödün vermeyip özellikle hizmet kalitemiz konusunda adım atarak piyasadaki birçok firmaya nazaran en hızlı desteği sunuyoruz. Bulunduğumuz sektörde hız ihtiyacının en önemli etkenlerden birisi olduğunu bildiğimiz için destek hızımız kadar kurulum ve teslim hızımızı da olabildiğince arttırıyor ve müşterilerimize gerçekten de "En uygun fiyatlar ile yüksek kaliteli hizmet" sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası sektörde yapmış olduğumuz yenilikler ve yatırımlar ile birlikte uygun fiyatlar ile de yüksek kaliteli hizmetlere sahip olunabileceğini kanıtlamak istiyoruz.

Misyonumuz

Ulusal sektöre yapmış olduğumuz yatırımlar ile birlikte ismimizin uygunluk ve yüksek kalite ile bağdaştırılmasını sağlayarak müşterilerimize güven aşılama doğrultusunda hareket ediyoruz.

KURUMSAL BİLGİLER

YETKİLİ AD-SOYAD
Bilal Dikgöz

AÇIK POSTA ADRESİ
BALAT MAH. YAKAMOZ SK. NO: 1A NİLÜFER/ BURSA

İLETİŞİM E-POSTA ADRESİ
iletisim@mygamearea.net

İLETİŞİM NO
0 (850) 307 8871VERGİ BİLGİLERİ

VERGİ DAİRESİ
NİLÜFER VERGİ DAİRESİ

VERGİ NO
7701133124

ADRES
BALAT MAH. YAKAMOZ SK. NO: 1A NİLÜFER/ BURSA